סיורים ייחודים

ימי כיף וגיבוש

המרוץ בעקבות המגילות הגנוזות

המירוץ משלב ניווט ברכבי ריינג”רים מטריפים וקלים לנהיגה,נסיעה מדברית ברכב ספארי,רכיבה על גמלים,ביות עדר כבשים ועוד…במהלך המשחק ולאחר ביצוע המשימות, תקבל כל קבוצה מספרים מקודדים אשר ירכיבו בסיום את צופן הפתיחה לתיבת המטמון העתיקה.
קבוצה אשר סיימה ראשונה בניקוד המצטבר הגבוהה ביותר ופיצחה את קוד התיבה-היא המנצחת ! שמפניה צוננת ותוססת תפתח לכבוד המנצחים. פרסי תנחומים יחולקו לכל יתר המשתתפים כולל מדליון שוקולד מתיבת האוצר.
לאורך כל היום “זולה” מרווחת ובה פינת התרעננות הכוללת נשנושים ושתייה חמה וקרה חופשי להיערכות הקבוצות לקראת היציאה למשימות.

יום כיף אתגרי ומגבש במדבר יהודה בקצב האקסטרים תוך שילוב הפעלות ואטרקציות מלהיבות,תכנים,תחרות קבוצתית מאתגרת,נהיגה ברכבי שטח במדבר,רכיבה על גמלים ועוד….
הקבוצה(מינימום חמישים משתתפים)תחולק ל-3 קבוצות ותצא ליום תחרותי וקיצבי בעקבות המגילות הגנוזות. איזור צפון מדבר יהודה,בו נתגלו מגילות קומראן,משמש רקע יפהיפה לפעילות תחרותית ומגבשת על בסיס עברו ההיסטורי והמסתורי של האזור.
ברדיוס של 8 ק”מ חבויות מגילות עתיקות הכתובות בכתב סתרים עתיק. על הקבוצות המתחרות לנווט ולהצליח במשימות אתגריות שונות אשר יובילו אותן אל המגילות. פענוח צופן כל מגילה ומגילה יוביל את הקבוצה אל הנקודה הבאה במירוץ.

????????????????????????????????????

מדריך צמוד מטעם ההפקה ילווה את הקבוצה במהלך היום,יעניק תכנים וינציח את האירוע ללא תוספת תשלום.
נסיים את היום המופלא והמגבש בסעודה בשרית וטעימה כיד המלך !

ניתן להוסיף אטרקציות וסדנאות נוספות למהלך היום כגון סדנת תיפוף,סדנת מדיטציה מדברית והפעלות קבוצתיות ומגבשות. כמו-כן ניתן להפוך את הארוחה לחאפלה מדברית עם תקליטן ורקדנית בטן ! יום כיף מומלץ ביותר !!!!