בעיר זהב הפקות

עיר זהב הפקות

סיורי בוטיק, ימי כיף ואירועים

סיורים ייחודים

סיורים מודרכים ואירועים

צרו קשר לפרטים

טלפון: 052-6088199

חוגגים בר מצווה? יום הולדת למישהו מיוחד ?

 תנו לי לתכנן אירוע מרגש ומלא בתוכן ותתרכזו בעיקר….פשוט ליהנות מהאירוע.

ארועים

במזל טוב ובשעה טובה הגיע עת בר המצווה. אני מזמין אתכם לחגוג יום מרגש ומהנה,יום של התרוממות רוח. חגיגית בר מצווה בכותל המערבי בירושלים. חתן בר המצווה במרכז היום. ירושלים ברקע כתפאורה מושלמת. בשעת בוקר בנקודת איסוף מוסכמת מראש, יאסוף את המשפחה והאורחים אוטובוס חדיש,נקי וברמת תיירות. מלווה-מנחה מקצועי מצטרף בנקודת האיסוף.

במהלך הנסיעה לירושלים המנחה מפעיל את האורחים בחידונים ושעשועונים הקשורים לתחביביו של חתן בר המצווה. בנוסף ניתנים תכנים הרלבנטים ליום בר מצווה כגון מהיא בר מצווה,מנהג הנחת תפילין והעליה לתורה. תוך כדי נסיעה נשיר שירים וניכנס לאוירת חגיגה.נגיע לטיילת ארמון הנציב בירושלים שם תחכה לנו ,ערוכה במקצועיות,ארוחת נשנושי בוקר כשברקע נוף מדהים של ירושלים עם העיר העתיקה במרכזה.בנקודה זו יצטרף אלינו צלם הסטילס של עיר זהב כדי לשמר את הזיכרונות.

בתצפית נרקוד ונשיר,נתרענן לקראת המשך היום וזו גם הזדמנות מצויינת למנחה לתת תכנים אודות ירושלים.

מהטיילת נמשיך בנסיעה שהיא למעשה סיור רכוב לכיוון העיר העתיקה והכותל. בדרכינו נחלוף על פני שכונת ימין משה היפה,גגות הרעפים האדומים ובתי האבן טובלים בירוק-זו השכונה העברית הראשונה אשר נבנתה מחוץ לחומות. נעבור למרגלות הר-ציון,בריכת הסולטאן,חומות העיר העתיקה,שער יפו וממילא.

במהלך הנסיעה יינתנו הסברים ותכנים על ידי המנחה, בטוב טעם ובהתאמה לרצון והעניין שהאורחים מגלים.

נגיע לשער האשפות (או שער ציון-תלוי מהיכן נחליט לערוך את התהלוכה)שם ימתינו שני מתופפי עיר זהב, לבושים בלבן ואוחזים בשופרות. בנקודה זו מצטרף גם צלם הוידאו לצלם הסטילס.

נפרוס חופה יפה מעל לראשו של חתן בר המצווה ונתקע בשופרות לפתיחת שערי שמים. ביחד נצא בתהלוכת שירה, תיפוף וריקודים לכיוון הכותל. מניסיוני באירועים אלו, התהלוכה מאוד מרשימה,מרגשת ומכניסה את האורחים לאוירה מיוחדת של שמחה והתעלות. מדהים לראות כיצד זרים ותיירים עומדים ומוחאים כפיים לתהלוכה ולעיתים אף מצטרפים בשירה ובמחול.

תהלוכת התופים והשופרות נעצרת בסמוך לכניסה לבידוק הבטחוני של הכותל שם נתקע שוב בשופרות. בכניסה לכותל ימתין לנונציג מטעם הכותל אשר יעניק תעודת ברכה מטעם רב הכותל לחתן בר המצווה. כמובן שצוות הצילום המיומן של עיר זהב עסוק בתיעוד כל העת.

ניכנס לרחבת הכותל ונתמקם באחד השולחנות בסמוך למחיצה כך שגם הנשים תוכלנה ליטול חלק בטקס. נחל בהנחת תפילין כאשר בשלב זה אנו מחברים לחתן בר המצווה רם-קול נייד (מדונה) כך שכולם יוכלו לשמוע אותו בבירור. תוך שירה יתהלכו הגברים לכיוון הארונות המאחסנים את ספרי התורה. נבחר ספר תורה מרשים ופוטוגני במיוחד אשר חתן בר המצווה יישא חזרה לשולחן הקראת התורה.

משך הטקס בכותל כשעה והוא מתועד במיומנות רבה על ידי צוות הצילום של עיר זהב. כולל סידרת תמונות ייחודית של חתן בר המצווה על רקע הכותל.

עם סיום הטקס נתכנס כולנו לתמונה משפחתית כשהכותל ברקע. מאחר ושעת הסיום בסביבות אחת וחצי אחה”צ, בדרך כלל מקובל לחבור לאוטובוס ולצאת למסעדה לארוחה משפחתית. הארוחה ביחד היא המשך החגיגה המשותפת ומהווה הזדמנות לשאת דברים וברכות,להעניק מתנות ואף להקרין מצגת.

מנסיוני,מהלך אירוע בר מצווה כפי שתואר פה,מאוד מוצלח. המשפחה, האורחים וחתן בר המצווה מאוד נהנים. זו חוייה משפחתית אדירה שתשמר כל החיים. כראוי למעמד בר מצווה.

קיימת אפשרות לשלב פעילויות ואטרקציות נוספות במהלך היום ובמסעדה. אנא צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

Previous
Next